Opcje przeglądania
Wybierz kolor
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Należyte ukazywanie ważnych i cennych treści jest podstawą ich szerokiego odbioru. Często problem stwarza znalezienie odpowiedniego miejsca dla grafik, zdjęć, informacji, plakatów, dyplomów czy certyfikatów. W celu zwiększenia widoczności najlepiej umieścić je na ścianie lub w punktach, które są mocno eksponowane. Posłużyć do tego mogą ramki zatrzaskowe OWZ, które w prosty sposób umożliwiają ustawienie wydruków w wybranym położeniu.

Ramki zatrzaskowe OWZ

Dwustronna ramka na szybę A4 Dwustronna ramka na szybę A4
Cena: 20,90 zł (netto: 16,99 zł )
zobacz więcej

Ramki zatrzaskowe OWZ — kiedy warto z nich skorzystać?

Większość placówek opiera swoje funkcjonowanie na pewnych ofertach i kwalifikacjach — warto zatem jasno ukazywać je potencjalnym klientom. Wszystkie niezbędne informacje w formie wydruków mogą mieścić się w ramkach zatrzaskowych OWZ. Działa to korzystnie na odbiór i postrzeganie marki lub firmy. Znacznie podnosi to również walory estetyczne wnętrz i nadaje im indywidualnego charakteru. Śmiało wykorzystać można produkt także do celów zupełnie prywatnych.

Ramki zatrzaskowe OWZ — o produkcie

Ramki zatrzaskowe OWZ działają na zasadzie otwórz-włóż-zamknij. Dlatego ich użytkowaniu i wymianie grafik nie towarzyszą żadne problemy. Produkty dostępne są na wydruki w formatach A4, A3, A0, A1, A2, B1 i B2. Ramki można montować zarówno w pionie, jak i poziomie. Gadżety wykończone są aluminium anodowanym i mają uniwersalny srebrny kolor. Poza tradycyjnymi ramkami do montażu na ścianie lub ustawienia w dowolnym miejscu, oferowany jest również model na szybę.

Gdzie najlepiej sprawdzą się ramki zatrzaskowe OWZ?

Ramki zatrzaskowe OWZ to gadżety, które znajdą swoje miejsce w kinach, muzeach i teatrach, do prezentowania repertuaru oraz informacji. Elegancko prezentować się będą w biurach, gabinetach lekarskich, przychodniach, salonach urody, urzędach, sekretariatach i szkołach, gdzie eksponować mogą wszelkie dyplomy, certyfikaty, odznaczenia i kwalifikacje. Poza tym ramki to idealne uzupełnienie dla punktów gastronomicznych, w których prezentować mogą menu i oferty czy też fotografie własnych wyrobów. Ramki spiszą się również w aranżowaniu wnętrza domu i mieszkania, ponieważ umieścić w nich można zdjęcia, plakaty oraz ciekawe grafiki.

Jakie zalety mają ramki zatrzaskowe OWZ?

Najważniejszą zaletą ramek zatrzaskowych OWZ jest to, że znajdują zastosowanie w wielu branżach i niemalże w każdym miejscu. Dodatkowo są bardzo praktyczne i umożliwiają szybką wymianę treści. Zróżnicowanie produktu pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb. Wykorzystane materiały i sposób produkcji zapewniają najwyższą jakość.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl