Ulotki są jedną z powszechnie znanych i wykorzystywanych form przekazywania treści. Mogą one zawierać różne ciekawe oferty, reklamować nowe marki czy rozprzestrzeniać bardzo ważne informacje. Aby zwiększyć ich zasięg i sprawić, że dotrą do jak największej liczby odbiorców, należy właściwie je eksponować. Zwiększenie dostępności oraz widoczności, a co za tym idzie skuteczności informacji, umożliwiają kieszenie na ulotki z plexi.

Kieszenie wieszane na ulotki

  • promocja
Zestaw 3 wieszanych kieszeni na ulotki w formacie DL (1/3 A4) - wyprzedaż magazynu Zestaw 3 wieszanych kieszeni na ulotki w formacie DL (1/3 A4) - wyprzedaż magazynu
Cena: 19,00 zł 50,00 zł (netto: 15,45 zł 40,65 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Kieszeń do systemu wieszanego na ulotki A4 pion Kieszeń do systemu wieszanego na ulotki A4 pion
Cena: 28,90 zł (netto: 23,50 zł )
szt.
zobacz więcej
Uchwyt mocujący kieszenie na systemie Slatwall Uchwyt mocujący kieszenie na systemie Slatwall
Cena: 3,00 zł (netto: 2,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Wieszana kieszeń na ulotki 1/3 A4 DL Wieszana kieszeń na ulotki 1/3 A4 DL
Cena: 14,90 zł (netto: 12,11 zł )
zobacz więcej
Wieszana kieszeń na ulotki A4 Wieszana kieszeń na ulotki A4
Cena: 22,90 zł (netto: 18,62 zł )
zobacz więcej
Wieszana kieszeń na ulotki A5 Wieszana kieszeń na ulotki A5
Cena: 21,90 zł (netto: 17,80 zł )
zobacz więcej
Wisząca kieszeń na plakat - pion - format A4 Wisząca kieszeń na plakat - pion - format A4
Producent: ABC Plexi
Cena: 19,00 zł 29,90 zł (netto: 15,45 zł 24,31 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Wisząca kieszeń na plakat - poziom - format A3 - wyprzedaż magazynu Wisząca kieszeń na plakat - poziom - format A3 - wyprzedaż magazynu
Producent: ABC Plexi
Cena: 29,00 zł 53,00 zł (netto: 23,58 zł 43,09 zł )
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Jaką funkcję pełnią kieszenie na ulotki z plexi?

Kieszenie na ulotki z plexi są niezbędne w reklamie, promocji i propagowaniu pewnych treści. Współcześnie istotne jest przekazywanie informacji na temat wydarzeń, produktów, usług, ofert, nowatorskich metod i odkryć, tak aby stały się one ogólnodostępne oraz miały szeroki zasięg odbiorców. Rozpowszechnianie ulotek jest bardziej efektywne, gdy są one prezentowane w sposób zachęcający klientów — w czym zastosowanie znajdują specjalistyczne gadżety. Kieszenie perfekcyjnie spełnią swoją rolę w wielu placówkach publicznych, firmach, lokalach oraz innych instytucjach.

Kieszenie na ulotki z plexi — rodzaje i modele

Kieszenie na ulotki z plexi są bardzo zróżnicowane i swobodnie można je dostosowywać względem indywidualnych potrzeb. Gadżety występują w wielu modelach i wymiarach. Można je ze sobą łączyć, co pozwala na tworzenie całych systemów. Kieszenie mieszczą różne formaty ulotek. Produkt oferowany jest w wersji transparentnej. Niektóre typy pozwalają na wybranie koloru, a także dowolnego nadruku, który zostaje naniesiony na powierzchnię. Produkt można zawieszać na ścianie za pomocą wkrętów lub przyssawek.

Kieszenie na ulotki z plexi — o tworzywie

Wyjątkową jakość kieszenie na ulotki z plexi zawdzięczają materiałowi, z którego są tworzone. Powszechnie znane plexi to szkło akrylowe, którego najważniejszymi cechami jest trwałość, odporność, bezpieczeństwo, łatwość utrzymania i długi okres użytkowania. Tworzywo sztuczne jest wykorzystywane w wielu branżach — od reklamowej po budowlaną, a to za sprawą nieskomplikowanej obróbki oraz możliwości personalizowania zamówień. Dodatkowo pleksa przekonuje atrakcyjną ceną.  

Jakie zalety mają kieszenie na ulotki z plexi?

Głównym atutem gadżetu jest znaczący wpływ na promocję oraz reklamę. Kieszenie na ulotki z plexi pozwalają na eleganckie prezentowanie treści i utrzymywanie ładu, a to wpływa bezpośrednio na zwiększenie zainteresowania wśród klientów. Produkt dzięki swojemu wyglądowi dopasuje się do wystroju wnętrz i uzupełni aranżację. Niepodważalną zaletą jest również wysoka jakość tworzywa oraz precyzyjny sposób wykonania.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl